Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Sportowe sukcesy uczniów PSSP nr 5

Srebro wywalczone na szczeblu wojewódzkim, powołanie uczennicy Patrycji Wołoszczak na konsultację centralną OSPR oraz czwarte i szóste miejsce w XIX Ogólnopolskim Turnieju Mikołajkowym w Piłce Ręcznej o Puchar Prezydenta Kielc.

Grudzień to pasmo sukcesów dla uczniów Publicznej Sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Krapkowicach.

II miejsce w województwie wywalczyły piłkarki ręczne – uczennice klas: 8a (SP) i III a (gimnazjum). Wicemistrzynie Opolszczyzny na podium wyprzedziły uczennice innej krapkowickiej szkoły – PSP nr 1. Lepsze od zawodniczek PSSP nr 5 okazały się jedynie piłkarki z Grodkowa.

Uczennice tuż poza podium uplasowały się podczas Ogólnopolskiego Turnieju w Kielcach. Zajęły czwarte miejsce, a reprezentacja chłopców szóste. W tym Turnieju udział wzięło około 600 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Startowało 58 zespołów.

Kolejny sportowy sukces to powołanie Patrycji Wołoszczak, uczennicy klasy 8a na konsultację centralną Ośrodków Szkolenia w Piłce Ręcznej w Płocku. Taką szansę dostają jedynie dwie zawodniczki z Opolszczyzny, to wielkie wyróżnienie i przepustka do kadry narodowej.   

To nie koniec sukcesów. Uczniowie PSSP nr 5 wywalczyli brązowy krążek w wojewódzkich finałach halowej piłki nożnej. W tej rywalizacji wystartowały najlepsze reprezentacje szkół podstawowych rocznika 2006 i młodszych. Niewiele zabrakło także do podium w Finałach Wojewódzkich w Piłce Ręcznej Chłopców, nasza reprezentacja zajęła czwarte miejsce.

Gratulujemy zasłużonych sukcesów i życzymy kolejnych zwycięstw.

 

 

Wersja XML