Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Konkurs piosenki angielskiej - zaproszenie

Konkurs Piosenki Angielskiej – The Voice of Krapkowice

Już niebawem, bo 12 kwietnia odbędzie się w krapkowickim KDK Konkurs Piosenki Angielskiej–The Voice of Krapkowice, w którym wezmą udział uczniowie szkół w naszej gminie. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Językowo-Szkoleniowe PROGRESS, współorganizatorem Krapkowicki Dom Kultury, a patronat medialny objęły Nowiny Krapkowickie oraz Radio Vanessa FM. Patronat Honorowy nad imprezą objął burmistrz naszego miasta – pan Andrzej Kasiura.


Konkurs ma na celu rozpowszechnienie języka angielskiego wśród dzieci i młodzieży, zmotywowanie do rozwijania kompetencji językowych i wokalnych oraz promocja naszego miasta i integracja mieszkańców i ich rodzin.
Uczestnicy wystąpią w następujących kategoriach: kl. I-III, kl. IV-VI, szkoły gimnazjalne, szkoły ponadgimnazjalne (do 20. roku życia).

Zapraszamy do udziału w Konkursie nie tylko szkoły publiczne, ale również inne placówki kulturalne naszej gminy. Regulamin dostępny jest na profilu facebook: https://www.facebook.com/VoiceofKrapkowice oraz na stronie Organizatora www.centrum-progress.pl.

Dla tych, których mocną stroną nie jest śpiewanie, ale pasjonują się angielskim, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie dla fanów „I learn English!” na „selfie” promujące naukę angielskiego. Szczegóły dotyczące konkursu na „selfie” oraz regulamin znajdziecie na fanpage’u wydarzenia oraz stronie www Organizatora.

Wszelkie informacje otrzymacie Państwo w biurze Organizatora pod tel. 507 270 106, 881 584 812 oraz e-mailem biuro@centrum-progress.pl.
Jeśli jesteś uzdolniony wokalnie i śpiewasz po angielsku, nie czekaj, zaangażuj swojego nauczyciela lub opiekuna i zgłoś swój udział w Konkursie! Czekamy na Ciebie!

Brak opisu obrazka

 

Wersja XML