Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

SPORTOWE PÓŁKOLONIE LETNIE KRAPKOWICE 2019

W dniu 15 lipca 2019 r. rozpoczęły się w Gminie Krapkowice sportowe półkolonie letnie w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Krapkowicach, organizowane we współpracy z Politechniką Opolską z wykorzystaniem nowoczesnej bazy sportowej w mieście. Uczestnicy półkolonii nie wiedzą, co to jest nuda i spędzają wakacje aktywnie z wykwalifikowanymi trenerami dyscyplin sportowych. Dzieci i młodzież uczestniczą w zajęciachz koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, lekkiej atletyki, samoobrony, pływania, co wiąże się z organizacją wielu rozgrywek i meczów, podczas których młodzi sportowcy mają możliwość podnoszenia umiejętności gry, współpracy z rówieśnikami oraz uczenia się podstawowych zasad „fair play”. Nie brakuje oczywiście czasu na odpoczynek i relaks.

Zakończenie pierwszego turnusu półkolonii w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Krapkowicach odbędzie się w dniu19 lipca br.

Drugi turnus w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Krapkowicach rozpocznie się 22 lipca 2019 r., dodatkowo kolejne dwa turnusy zorganizowane zostaną w  Publicznej Sportowej Szkole Podstawowej Nr 5 w Krapkowicach
w terminach:

·      od 29 lipca 2019 r. do 02 sierpnia 2019 r.

·      od 05 sierpnia 2019 r. do 09 sierpnia 2019 r.

 Istnieje możliwość zapisania dzieci na poszczególne turnusy poprzez wypełnienie formularza internetowego znajdującego się na stronie www.azs4kids.pl. Odpłatność za udział w tygodniowym turnusie wynosi: 200,00 zł od osoby.

Opłatę należy kierować na adres: Akademicki Związek Sportowy Klub Uczelniany Politechniki Opolskiej, ul. Prószkowska 76/9a 45-758 Opole. Nr konta: 15 1090 2138 0000 0001 3044 1632. W opisie przelewu należy wpisać:
numer turnusu, szkołę, w której obywają się półkolonie oraz imię i nazwisko dziecka.

W koszt uczestnictwa wliczone jest II śniadanie, lunch, opieka pedagogiczna, ubezpieczenie NNW, a także świetna zabawa.        Projekt jest współfinansowany
ze środków Gminy Krapkowice.

Zapraszamy chętne dzieci do aktywnego spędzania wakacji!!! 

 

 

Wersja XML