Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Trwa Summer English Language Camp Morawica 2019

W tegorocznym Letnim Obozie Języka angielskiego organizowanym przez Gminę Morawica biorą udział 72 osoby, w tym 60 uczniów z trzech partnerskich gmin Krapkowice – Morawica – Zabierzów oraz 12 osób kadry obozowej: polscy wychowawcy oraz amerykańscy nauczyciele i asystenci.  

Uczestnicy obozu językowego aktywnie odpoczywają  w Mąchocicach Kapitulnych w hotelu z pięknym widokiem na Góry Świętokrzyskie. Obozowicze uczestniczą w warsztatach językowych prowadzonych przez nauczycieli
z partnerskiego miasta Camas USA. Biorą udział w licznych wycieczkach
i spotkaniach edukacyjnych. Odwiedzili  Klasztor na Łyścu oraz zamek rycerski
w Sobkowie, gdzie spotkali się z kasztelanem i obejrzeli pokaż sokolniczy. Uczestnicy obozu mieli również okazję przezwyciężyć swoje słabości w parku linowym, zwiedzić Sandomierz oraz wysłuchać koncertu Gospodarze-Gościom na Kadzielni w Kielcach. Podczas wycieczek młodzież miała możliwość zwiedzić Jura Park, samodzielnie wykonać czekolady w  manufakturze, a także usłyszeć o historii zabawek w muzeum w Kielcach.

Poza atrakcjami turystycznymi obozowicze intensywnie pracują zarówno
podczas warsztatów językowych, jak i poza nimi, przygotowując różnego rodzaju programy i zabawy, w których chętnie biorą udział goście ze Stanów Zjednoczonych.

Uczestnicy Summer English Language Camp zgodnie podkreślają, że obóz jest wspaniałą lekcją języka angielskiego oraz niezapomnianą przygodą.

 

 

Wersja XML