• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nagrody dla najlepszych

W dniu 18 czerwca 2019 r. w Krapkowickim Domu Kultury odbyło się uroczyste Miejsko-Gminne Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019. W spotkaniu udział wzięli: Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura, przedstawiciele władz samorządowych, Przewodniczący Rady Miejskiej w Krapkowicach Arnold Joszko, radni Rady Miejskiej oraz dyrektorzy i nauczyciele placówek oświatowych. Na spotkanie zaproszeni zostali wyróżniający się uczniowie szkół podstawowych, klas gimnazjalnych wraz z rodzicami.

Uroczystość rozpoczęły dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 1 w Krapkowicach, które zatańczyły do utworu „Deszczowa piosenka” i dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 6 w Krapkowicach, które zaprezentowały się w tańcu „Flowers”. Układy taneczne  przygotowane zostały na  Gminny Przegląd Zespołów Tanecznych „Przedszkolaki tańczą do muzyki filmowej”.

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura złożył gratulacje dla wyróżnionych uczniów oraz podziękowania dla dyrektorów placówek oświatowych, nauczycieli oraz rodziców za zaangażowanie, wsparcie w osiąganiu przez młodych ludzi sukcesów pozwalających im  zrealizować życiowe plany i marzenia.

W kolejnej części uroczystości dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 4 w Krapkowicach zatańczyły do muzyki z filmu „Uwierz w ducha”,  dzieci z Przedszkola Żywocicach zaprezentowały się  do muzyki z filmu „Zwierzogród”.

Burmistrz Andrzej Kasiura wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Krapkowicach Arnoldem Joszko  wręczyli dyplomy i nagrody  laureatom oraz finalistom wojewódzkich  konkursów przedmiotowych, a także uczniom z najwyższymi wynikami w nauce i uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w zewnętrznym egzaminie kompetencyjnym.

W dniu 13 czerwca 2019 r. na obiekcie sportowym DELFIN w Krapkowicach odbyły się I Mistrzostwa Plażowej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. W Finałach Wojewódzkich uczennice z Publicznej Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Krapkowicach zdobyły srebrny medal, natomiast medal brązowy wywalczyły dziewczęta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Krapkowicach. Uroczysta gala wręczenia nagród dla medalistów wojewódzkich odbyła się w Krapkowicach dzień wcześniej w dniu 12 czerwca, w związku z tym zawodniczki zostały wyróżnione nagrodami Burmistrza Krapkowic  podczas spotkania w dniu 18 czerwca.

Uroczystą galę zakończył występ uczniów z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Nr 3 w Rogowie Opolskim.  Wiktoria Grzymek oraz Magdalena Marzec wykonały utwory pt.  „Damą Być”  „Kocham cały świat” i „Obiecuję” wprowadzając uczestników w wesoły wakacyjny nastrój.

PDFOsiągniecia szkół w konkursach przedmiotowych oraz osiągnięcia w nauce 2018 2019.pdf

 

 

Wersja XML

URZĄD MIASTA I GMINY
W KRAPKOWICACH
ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice
NIP: 199-00-12-987, REGON: 531413099
TEL: +48 77 44.66.800
FAX: +48 77 44.66.888
E-MAIL:
Formularz kontaktowy