Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

BURMISTRZ KRAPKOWIC URUCHAMIA DODATKOWE ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

Brak opisu obrazka
Przedszkole w Żywocicach


Brak opisu obrazka
Przedszkole nr 1 w Krapkowicach

W związku z dużym zainteresowaniem rodziców deklarujących zapisanie dzieci do przedszkola w Żywocicach, Burmistrz Krapkowic informuje, że po rozmowie z dyrektorem przedszkola panią Joanną Kucharską oraz sołtysem panem Szczepanem Brysiem w dniu 3 lipca br., została podjęta decyzja o uruchomieniu dodatkowego oddziału przedszkolnego w miejscowości Żywocice.

Spotkanie w sprawie ogłoszenia kolejnego naboru oraz organizacji pracy przedszkola odbędzie się w dniu 20 lipca o godzinie 19.00 w Przedszkolu Publicznym w Żywocicach. Prosimy o zgłaszanie do dyrektora przedszkola deklarowanych dzieci. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców na spotkanie z Burmistrzem Krapkowic oraz pracownikami przedszkola w Żywocicach.

W dniu 2 lipca br. w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Krapkowicach odbyło się spotkanie nauczycieli oraz rodziców dzieci z Krapkowic i Żywocic zainteresowanych zapisaniem dzieci do dodatkowych oddziałów przedszkolnych.  W spotkaniu uczestniczyli również radni Rady Miejskiej w Krapkowicach. Po wysłuchaniu argumentów ze strony rodziców Burmistrz Krapkowic wyraził zgodę na uruchomienie dodatkowej rekrutacji do Przedszkola Nr 1 w Krapkowicach.

Decyzje Burmistrza Krapkowic mają związek z informacjami zamieszczonymi w mediach dotyczącymi rozszerzenia prawa posyłania dziecka 2-letniego  do przedszkola.  

Wersja XML