• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

OLF - Otmęcka Liga Futsalu

Brak opisu obrazka

PRZEDSTAWIAMY WSTĘPNY TERMINARZ ROZGRYWEK
OLF (Otmęcka Liga Futsalu) -  sezon 2014/2015
Zaczynamy 30 listopada (niedziela) 2014 roku !


I – Kolejka 30.11.2014 (niedziela)

17:30-18:00 Hestia vs Meblosoft
18:00-18:30 Andrzej Wożniak vs ErdaBud
18:30-19:00 Marcin Strehl vs Chespa
19:00-19:30 Młodziki vs All Stars Otmęt
19:30-20:00 PV Prefabet vs Drink Team

II – Kolejka 06.12.2014 (sobota)

19:00-19:30 All Stars Otmęt vs PV Prefabet
19:30-20:00 Drink Team vs Meblosoft
20:00-20:30 Chespa vs Młodziki
20:30-21:00 ErdaBud vs Marcin Strehl
21:00-22:00 Hestia vs Andrzej Woźniak

III – Kolejka 07.12.2014 (niedziela)

17:30-18:00 Andrzej Woźniak vs Meblosoft
18:00-18:30 Marcin Strehl vs Hestia
18:30-19:00 Młodziki vs ErdaBud
19:00-19:30 PV Prefabet vs Chespa
19:30-20:00 Drink Team vs All Stars Otmęt

IV - Kolejka 13.12.2014 (sobota)

17:30-18:00 ErdaBud vs PV Prefabet
18:00-18:30 Chespa vs Drink Team
18:30-19:00 All Stars Otmęt vs Meblosoft
19:00-19:30 Hestia vs Młodziki
19:30-20:00 Andrzej Woźniak vs Marcin Strehl

V – Kolejka 14.12.2014 (niedziela)

17:30-18:00 Marcin Strahl vs Meblosoft
18:00-18:30 Młodziki vs Andrzej Woźniak
18:30-19:00 PV Prefabet vs Hestia
19:00-19:30 Drink Team vs ErdaBud
19:30-20:00 All Stars Otmęt vs Chespa

VI – Kolejka 20.12.2014 (sobota)

17:30-18:00 ErdaBud vs All Stars Otmęt
18:00-18:30 Andrzej Wożniak vs PV Prefabet
18:30-19:00 Marcin Strahl vs Młodziki
19:00-19:30 Hestia vs Drink Team
19:30-20:00 Chespa vs Meblosoft

VII – Kolejka 21.12.2014 (niedziela)

17:30-18:00 PV Prefabet vs Marcin Strehl
18:00-18:30 Młodziki vs Meblosoft
18:30-19:00 Drink Team vs Andrzej Woźniak
19:00-19:30 All Stars Otmęt vs Hestia
19:30-20:00 Chespa vs ErdaBud

VIII – Kolejka 10.01.2015 (sobota)

17:30-18:00 Andrzej Woźniak vs All Stars Otmęt
18:00-18:30 Hestia vs Chespa
18:30-19:00 ErdaBud vs Meblosoft
19:00-19:30 Marcin Strehl vs Drink Team
19:30-20:00 Młodziki vs PV Prefabet

IX – Kolejka 11.01.2015 (niedziela)

17:30-18:00 Drink Team vs Młodziki
18:00-18:30 PV Prefabet vs Meblosoft
18:30-19:00 All Stars Otmęt vs Marcin Strehl
19:00-19:30 Chespa vs Andrzej Woźniak
19:30-20:00 ErdaBud vs Hestia

Wersja XML

URZĄD MIASTA I GMINY
W KRAPKOWICACH
ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice
NIP: 199-00-12-987, REGON: 531413099
TEL: +48 77 44.66.800
FAX: +48 77 44.66.888
E-MAIL:
Formularz kontaktowy