• SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Finał "Szczypiorniaka na Orliku"

W słoneczny poniedziałek 26 maja na „ORLIKU” w Krapkowicach przy ul. Wrzosów rozegrany został finał wojewódzki „Szczypiorniaka na Orliku”. W zawodach uczestniczyły dziewczęta szkół podstawowych. W turnieju wzięło udział 7 drużyn reprezentujących takie miejscowości jak: Opole, Grodków, Krapkowice, Ozimek, Kolonowskie, Dobrzeń Wielki, Strojec.

W ścisłym finale zmierzyły się zespoły z Grodkowa i Krapkowic. Wygrała drużyna przyjezdna pokonując reprezentantki  PSS nr 5 z Krapkowic w stosunku 6:3. Bardzo zacięty był pojedynek o trzecie miejsce, w którym drugi zespół z Grodkowa pokonał jedną bramką   ( 8:7 ) zespół ze stolicy województwa.

Najlepszym strzelcem turnieju została Alicja Grzejszczak z Krapkowic. Nagrody i medale dla zwycięzców wręczała aktualna reprezentantka Polski, pochodząca z naszego miasta Agnieszka Jochymek.