• SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Puchar Polski w Karate Shotokan

W niedzielę 6 kwietnia 2014 w miejscowości Suchy Las pod Poznaniem odbył się Puchar Polski w Karate Shotokan. Wystartowało ponad 120 zawodników z kilkunastu klubów z różnych regionów Polski. Był to jeden z turniejów kwalifikujących do udziału w Mistrzostwach Europy, które odbędą się pod koniec listopada 2014 roku w Zurychu. Organizatorem pucharu był Polski Związek Karate. Nasz klub reprezentowało sześciu zawodników. Łącznie zdobyliśmy 9 medali z czego: 4 srebrne i 5 brązowych. Medale srebrne zdobyli: Michał Kowalewicz (kata indywidualne młodzików 14-15 lat),  Julia Wocka (kumite indywidualne młodziczek 14-15 lat), Arkadiusz Tupko (kumite indywidualne kadetów 16-17 lat) oraz drużyna w składzie: Michał Kowalewicz, Michał Borkowski, Arkadiusz Tupko (kata drużynowe juniorów). Medale brązowe zdobyli: Michał Borkowski (kumite indywidualne kadetów), Strzelecki Beniamin (kata indywidualne młodzików i młodzików), Izabela Piechota (kata indywidualne juniorek oraz kata indywidualne seniorek). Był to udany start naszych podopiecznych, emocji w trakcie startu nie zabrakło. Podziękowania dla zawodników za wolę walki i wytrwałość, a Panu Sławomirowi Strzeleckiemu za pomoc w przewozie naszych zawodników na zawody oraz za poświęcony czas. Zawody były współfinansowane ze środków Gminy Krapkowice.